Aktualności

Dla pacjentów po endoprotezach

W naszym Centrum, ze względu na przebywającą dużą ilość pacjentów po zabiegu endoprotezy, prowadzona jest nauka chodu o kulach.

21 marca 2018

Wiosna w parku

W drugim tygodnia marca trwały prace porządkowe w parku przy Centrum. Pracownicy pograbili i wywieźli zeschnięte liście i usunęli połamane gałęzie. Park gotowy jest już na przyjście wiosny.

18 marca 2018

Ograniczenie odwiedzin

W związku ze wzrostem zachorowań na infekcje wirusowe dróg oddechowych prosimy o ograniczenie odwiedzin chorych przebywających na oddziale rehabilitacji.

12 lutego 2018

Kolejne wirówki

Centrum Rehabilitacji zakupiło kolejne dwie wirówki do kąpieli kończyn górnych i dolnych. Teraz dysponuje pięcioma takimi urządzeniami.

12 lutego 2018

Niespodzianka dla pacjentów

W tym roku już 8 lutego przypadł tak zwany Tłusty Czwartek. Wiadomo, że tego dnia każdy kto może zjada nawet po kilka sztuk pączków lub faworków.

12 lutego 2018

Wyróżnieni plastycy

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie zgodnie z coroczną tradycją przygotowali prace na konkurs plastyczny "Mój Świat", "Moje Marzenia".

16 stycznia 2018

Sukces Mikołaja

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie chętnie biorą udział w najróżniejszych konkursach.

5 stycznia 2018

Zakupiono nowe łóżka

W kilku salach Centrum Rehabilitacji zamontowano nowe łóżka dla pacjentów. Zakup ył możliwy dzięki dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

5 stycznia 2018

Jasełka w szkole

Bardzo miła uroczystość odbyła się w szkole w Górznie. Otóż uczniowie już po raz kolejny przygotowali piękne jasełka.

5 stycznia 2018